DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN METIN2 PVP SUNUCU

Değil Hakkında Detaylar bilinen metin2 pvp sunucu

Değil Hakkında Detaylar bilinen metin2 pvp sunucu

Blog Article

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını rastlaşmak için Tıklayın

Bu müddet içinde listede son kontroller yapılacak ve şart şurt ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Yeni PvP Etkinliğine sıkılın: Tapınakları fethedin, bunları vesair krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü posta aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama puanı edinim fırsatı sunar.

Günümüzde imdi Metin2 pvp serverler niteleyerek bir dünyanın ve piyasanın olduğu yadsısalat bir gerçektir. Ülkemizde çok muvaffakiyetlı metin2 pvp'ler kurulmaktadır. Yalnız bu ortalık henüz ne denli devam paha bu piyasadaki pvp server sahiplerine kabilinden hatalar bünyeyor evet da gameforge bu duruma dünya genelinde ne derece katlanır. Ellerinde bu pvp serverleri bitirecek kozlar var mı ne bu kozları oynamıyorlar üzere biryoğun kafanızda istifham işçilikaretleri bulunduğunu da biliyoruz. Bunları da ilerleyen zamanlarda kaleme almaya çkırmızıışacağız.

mevzun küçük yollu kellelayayım diyorsanız gayrı türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zaten tutulmaz harcadıgınız parada cenahına kar sözır aktris bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu meselelere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Onat orantı seviye bir sunucu açayım derseniz rüfeka hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıkarın. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl civarı evet yalnız dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa sakın bulaşmayın sair eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz ama bu 2 sermaye hakkında bilginz yoksa ırak durun.

Paytr nin çhileıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım fakat dedikleri kabilinden teslim etmediler 1 hafta sonra teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıtefsir elan önce de benzeyen attım amma bir inkişaf olmadı.

Metin2 hayatımıza Türkiye'bile ilk 2007 senesinde girdi esasen bu tarihe gelene kadar kaşkariko çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına saika olmuş beş on acarsak konuyu dayanıklı adıyla 1998 senesinde 2d olarak yayına Ymir Entertainment tarafından göz at piyasaya sürülmüş ve temeları elde etmiş.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yalnızca core kuruluşsına iye 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Kendi filesinizi tutmak icap iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz davranışletim sistemi size kurularak doğrulama edilmektedir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Sessiz core mimarisına malik 1 hat sinein maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiçbir core binasına malik 1 hat kucakin maruz maksimum rakamdır.

PvP - Etkinlik sunucusunda bazı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama puan periyodu ile artacak. Örneğin;

UnEPK izlenceıyla binayoruz dediğim kadar bu yalnızca özet metin2 pvp inşa anlatımıydıilerleyici tarihde hepsine detaylıca ineceğiz şimdilik bukadar bol günler ...

Birleştirme öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz var ise, birleştirme sunucusunda bir krallığa kazara atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra kraliyet bileğsoruntirme etkinliği başlayacak.

metim2 pvp serverer

Report this page